Nové výtahy – maximálně chytré a bezpečné

Výtah ve vašem bytovém domě dosluhuje? Vaše kancelářská budova či nemocnice už se neobejde bez moderního výtahového řešení? Chystáte projekt vícepatrové stavby? Dodáváme všechny typy osobních i nákladních výtahů, které svými chytrými technologiemi patří do čela nejnovějších trendů v bezpečnosti i efektivitě.

Jsme 100% česká firma s vlastní výrobou a vyvíjíme na špičkové úrovni chytré výtahové systémy, které dodáváme do celého světa. Jsme schopni realizovat výtahy i podle vašich náročných technických či designových požadavků.

Osobní výtahy

Osobní výtahy s chytrým řídicím systémem pro obytné i kancelářské budovy, které nabízejí kromě maximální bezpečnosti a efektivnosti například i monitoring a správu na dálku. 

Evakuační a požární výtahy

Výtahy s chytrou technologií k rychlé evakuaci v případě požáru či jiného ohrožení v nemocnicích, domech s pečovatelskou službou či kancelářských budovách.

Lůžkové výtahy

Výtahy pro přepravu lůžek a invalidních osob v nemocnicích, sanatoriích a domech s pečovatelskou službou. Spolehlivý řídicí systém a chytré řešení na míru.

Autovýtahy

Výtahy do parkovacích domů, garáží, hotelů či nákupních center s čipovým systémem a robustní konstrukcí, jež zajistí bezpečný provoz i při mimořádně vysoké zátěži.

Nákladní a jídelní výtahy

Spolehlivé a odolné výtahy s chytrou technologií k přepravě těžkých nákladů a jídla pro školy, průmyslové objekty, nemocnice či administrativní budovy.

Průběh realizace

Co vás čeká, když se rozhodnete pro modernizaci, nebo stavbu nového výtahu? Tento krátký přehled vás provede po jednotlivých bodech celou realizací.

Výtahy Beta Control vám vyjedou vstříc

Nabídneme vám kompletní realizaci na míru včetně vypracování stavební dokumentace, vyřízení stavebního povolení, kolaudačního souhlasu a pochopitelně se u nás můžete spolehnout také na záruční i pozáruční servis. Důkazem vysoké kvality a bezpečného provozu našich výtahů je na 750 úspěšně realizovaných zakázek.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti.

Ozvěte se nám

Beta Control
Obchodní Oddělení
obchod@betacontrol.cz
+420 515 511 201

Formulář

Vyplňte prosím email
Vyplňte prosím email
Špatný tvar e-mailu
Odesláním zprávy souhlasíte s ochranou osobních údajů.
Zpráva úspěšně odeslána
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.