Dohled

Uděláme pro vás víc než jen výtah! Umíme váš dům zabezpečit kamerovým systémem, nebo ochránit vaše sklepy elektronickou zabezpečovací jednotkou. Nenašli jste v základní nabídce řešení, které by vás uspokojilo? Ozvěte se nám a vymyslíme pro vás řešení na míru.

Kamerový systém

Umístíme kamery nejen do společných prostor či na obvodový plášť vašeho domu, ale i do výtahu a preventivně tím ochráníme váš majetek. Signál z kamer můžete sledovat nejen v reálném čase přes monitor v dozorovém centru či na televizorech v jednotlivých bytech, ale také ze záznamu na HDD, SD či flash disku.

V rámci servisu poskytujeme údržbu a update softwaru, antivirovou kontrolu, údržbu HDD, kontrolu nastavení počítače nebo videorekordéru a údržbu prvků systému.

Zabezpečení prostor a osob

Provedeme upgrade celého vašeho domu. Zabezpečíme ve vaší budově byty, strojovnu výtahu, veškeré prostory a vaše sklepní kóje pohlídá elektronická zabezpečovací jednotka BETACELLAR. Při neoprávněném vstupu do kóje systém odešle sms uživateli a LED signalizace podává informaci o stavu kóje.

Zrevitalizujeme také vaše společné prostory včetně osvětlení výtahových nástupišť úspornými stropními svítidly s pohybovými čidly, která se spínají automaticky při pohybu na konkrétním nástupišti.

Stáhněte si náš produktový list.

Přístup

Vstup do vašeho domu či výtahu zabezpečíme našimi elektronickými přístupovými systémy s využitím čipů, u nichž lze nastavovat přístupová práva pro jednotlivé uživatele.

Monitoring

Nonstop dohled nad bezpečným a spolehlivým provozem výtahů prostřednictvím našich elektronických aplikací a monitorovacích systémů přístupných přes internet.

Bezpečnost

Pomocí našich čidel a detektorů budete včas upozorněni na oheň či závadu ve vašem domě a předejdete tak větším škodám z důvodu požáru, vytopení či úniku plynu.

Vývoj

Na vývoji v oblasti SW i HW spolupracujeme s firmami po celém světě. Aktuálně se věnujeme především vývoji v oblasti řízení dveří a bezdrátové komunikace.

Centrum služeb

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.