Nákladní a jídelní výtahy

Administrativní budovy, nemocnice, výrobní prostory, průmyslové objekty, hotely, školy, školky – tam všude jsou potřeba výtahy pro přepravu těžkého a objemného nákladu či jídla.


Naše špičkové výtahové systémy vybavené spolehlivou chytrou technologií se mohou pochlubit nosností do 5000 kg. Vyvíjíme je s důrazem na kvalitu a bezpečnost a pokud si nevyberete z naší základní nabídky, rádi připravíme řešení na míru technickým podmínkám a vašim potřebám.

Nákladní výtahy

Naše výtahy určené k přepravě nákladů o vysoké hmotnosti jsou vybavené odolnými nárazníky a zesílenými prahy, které vydrží těžké provozní zatížení a manipulaci s objemným nákladem. Samozřejmostí jsou materiály s vysokou trvanlivostí.

Jídelní výtahy

Hlavní nároky na výtahy pro přepravu jídel a potravin? Určitě spolehlivost, jednoduchost ovládání a ekonomický provoz. Všechny tyto vlastnosti mají naše výtahové systémy ve své genetické výbavě.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem. 

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti pomocí kompletní, nebo částečné rekonstrukce.