Elektronická počítadla pro čerpací stanice: CNG, LNG, hydrogen

Vyvíjíme moderní elektronická počítadla ADP i pro výdejní stojany na CNG, LNG a hydrogen, jejichž přednostmi jsou široké možnosti použití. Naše nejnovější typová řada ADP/T kromě výdeje a měření nabízí i další funkce, jako je komunikace s řídicím systémem čerpací stanice, elektronická kalibrace měřičů aj. Všechna zařízení vznikla vývojem z původních základních typů a jsou přizpůsobena na míru zákazníkovi.

Elektronická počítadla pro čerpací stanice: CNG, LNG, hydrogen

0
Více než 30 000 prodaných počítadel
0
Elektronická počítadla dodáváme do 13 zemí
0
Komponenty počítadel dodáváme do 29 zemí

ADP2/T-CNG 

Softwarová modifikace ADP2/T-CNG je určená pro stojany na výdej CNG (Compressed Natural Gas, zemní plyn). Stojany na této bázi umožňují třístupňové plnění ze dvou nezávislých výdejních míst (hadic). Počítadlo spolupracuje s hmotnostními průtokoměry Micromotion CNG050 nebo E+H CNG Mass a je certifikováno dle OIML R139. CNG počítadla dodáváme klientům v České republice, Nizozemsku, Rusku a dalších zemích.

ADP2/T-LNG

Elektronika ADP2/T-LNG byla vyvinuta do stojanů na výdej LNG pro zákazníka Chart Ferox. Tato počítadla spolupracují s hmotnostním měřičem a dodáváme je klientům např. i v Německu.

ADP2/T-PP-LCNG

Počítadlo pro výdej LNG a CNG, které funguje s hmotnostními měřiči. Tuto modifikaci dodáváme např. do České republiky, Nizozemska a Ruska.

ADP2/T-FG

I toto elektronické počítadlo, které je určeno pro pulzní měření ve výdejním stojanu na hydrogen, vzniklo na objednávku konkrétního zákazníka. Odebírají ho od nás klienti v Rusku a Nizozemsku. 


Máte jakékoliv dotazy týkající se elektronických počítadel pro výdej CNG, LNG a hydrogenu, nebo jiných našich produktů? Ozvěte se nám, rádi vám je zodpovíme.