Technologie a design výtahů

Naše moderní výtahové systémy jsou postaveny na špičkové technologii a nadčasovém designu. Dodáme vám variabilní řešení bez strojovny, či se strojovnou, s interiérovou, nebo exteriérovou šachtou, a to pro jakýkoliv typ budovy. Můžete si vybrat z našich prověřených designů, ale stejně tak vám vyrobíme výtahovou kabinu z luxusních materiálů podle vašich přání.


Nenašli jste v naší základní nabídce provedení, které by vyhovovalo vašim nárokům? Připravíme pro vás individuální řešení na míru.

Technologie a design výtahů

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Design výtahových kabin

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Ovládací prvky

Nástěnná kabinová tabla, celokabinové panely, přivolávače i polohová signalizace s důrazem na spolehlivost, design a dostatečnou variabilitu barevného provedení.

Výtahové šachty

Interiérové i exteriérové výtahové šachty s důrazem na kvalitu a design, opláštěné bezpečnostním sklem. Dodáme novou, či zrekonstruujeme vaši starou šachtu.

Chytré řešení 

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis