Chytré řešení

Neděláme jenom výtahy. Umíme elektronicky zabezpečit přístup do vašeho domu, ochránit ho kamerovým systémem, zajistit ho čidly před požárem či unikajícím plynem a váš výtah vybavíme monitorovacími aplikacemi. Máme vlastní vývojové oddělení a pokud jste nenašli v základní nabídce řešení pro vás, ozvěte se nám a my vám nabídneme individuální řešení.

Chytré řešení

Přístupový systém Chytré řešení 

Vstup do vašeho domu či výtahu zabezpečíme našimi elektronickými přístupovými systémy s využitím čipů, u nichž lze nastavovat přístupová práva pro jednotlivé uživatele.

Dohled

Náš kamerový systém ochrání váš dům, společné prostory i výtah a vaše sklepní kóje bude hlídat elektronická zabezpečovací jednotka.

Bezpečnostní detektory Chytré řešení 

Pomocí našich čidel a detektorů budete včas upozorněni na oheň či závadu ve vašem domě a předejdete tak větším škodám v důsledku požáru, vytopení či úniku plynu.

Monitoring

Nonstop dohled nad bezpečným a spolehlivým provozem výtahů prostřednictvím našich elektronických aplikací a monitorovacích systémů přístupných přes internet.

Vývoj

Na vývoji v oblasti SW i HW spolupracujeme s firmami po celém světě. Aktuálně se věnujeme především vývoji v oblasti řízení dveří a bezdrátové komunikace.


Centrum služeb

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.

Řešení na míru – otevřený přístup, férovost, péče

Pohodlné inovace – maximální komfort komplexních řešení

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis