Přístupový systém Chytré řešení

Vstup do vašeho domu či výtahu zabezpečíme pomocí našich moderních elektronických řešení na bezkontaktní či kontaktní čipy, která vám umožní nastavovat přístupová práva u jednotlivých uživatelů. Naše řídicí systémy pomůžou zvýšit dopravní kapacitu vašich výtahů.

Přístupový systém Chytré řešení

VIP výtah

Chraňte váš výtah před poškozením pomocí elektronického klíče, bez něhož nelze výtah použít. Nastavte si u každého výtahu individuální práva nebo časové omezení.

Přístupový systém do domu

Místo klasických klíčů používejte bezkontaktní RFID, nebo kontaktní dallas čipy. Po otevření dveří vám přístupový systém přivolá výtah podle nastavených práv.

Domovní telefony

Dveřní portál s domovními telefony a kombinovaným audio-video systémem, kterým máte možnost mimo jiné přivolat výtah návštěvě, aniž by potřebovala čip.

Cílově orientované řízení

Zadejte na patrovém terminálu cílovou stanici a řídicí systém sám vyhodnotí výtah, který nejvýhodněji splní váš požadavek. Zvyšte přepravní kapacitu ve vaší budově.

Co všechno vám COR/DSC zaručí?

  • zkrácení čekací doby na příjezd kabiny
  • snížení provozních nákladů díky efektivnějšímu využití výtahů
  • jednoduché propojení výtahů pomocí sběrnicového systému
  • vizualizaci, statistiku a analýzu provozu výtahů

Stáhněte si náš produktový list.

Nenašli jste v základní nabídce řešení, které by splňovalo vaše nároky? Ozvěte se nám a my vám nabídneme individuální řešení na míru.

Kontaktujte nás

Dohled

Náš kamerový systém ochrání váš dům, společné prostory i výtah a vaše sklepní kóje bude hlídat elektronická zabezpečovací jednotka.

Monitoring výtahů

Nonstop dohled nad bezpečným a spolehlivým provozem výtahů prostřednictvím našich elektronických aplikací a monitorovacích systémů přístupných přes internet.

Bezpečnost

Pomocí našich čidel a detektorů budete včas upozorněni na oheň či závadu ve vašem domě a předejdete tak větším škodám z důvodu požáru, vytopení či úniku plynu.

Vývoj

Na vývoji v oblasti SW i HW spolupracujeme s firmami po celém světě. Aktuálně se věnujeme především vývoji v oblasti řízení dveří a bezdrátové komunikace.

Centrum služeb

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.