Evakuační a požární výtahy s chytrou DNA

Nemocnice, velké hotely, domy s pečovatelskou službou, ale i několikapatrové kancelářské budovy – tam všude podle současných bezpečnostních standardů a předpisů nesmí chybět výtahy sloužící k rychlé evakuaci. Ty v případě požáru či jiného ohrožení zachraňují lidské životy.


Sofistikovaná technologie našich výtahů umožňuje jejich vzdálenou správu i monitoring a splňuje veškeré platné normy. Chytré výtahové systémy Beta Control vybavené spolehlivou moderní elektronikou disponují funkcí nouzového režimu, která při výpadku proudu zajistí dopravení výtahu k východu. Dodáme vám kompletní řešení na míru, včetně spolehlivého řídicího systému, zákaznické podpory a servisu.

Kvalita bez kompromisu – spolehlivý řídicí systém

Vzdálená správa a monitoring

Řešení na míru – otevřený a férový přístup

100% česká firma s vlastním vývojem a výrobou

Tradice spokojených zákazníků, renomovaná klientela

Bezproblémová zákaznická podpora a servis

Design výtahů

Můžete si vybrat z našich prověřených designů, které sází na odolné materiály a kvalitní zpracování, ale jsme schopni nabídnout vám i individuální řešení podle vašich představ.

Technologie výtahů

Technologii výtahu můžeme umístit buď do strojovny, nebo do výtahové šachty, což vám v novostavbě ušetří prostor i peníze. Celé komplexní řešení vám ušijeme na míru.

Servis výtahů

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahů díky rozsáhlému servisnímu zázemí s centrálním dispečinkem a týmu zkušených servisních techniků.

Chytré řešení

Nejen výtah, ale také elektronické zabezpečení přístupu do vašeho domu, ochrana kamerami a bezpečnostními čidly či sledování vašeho výtahu monitorovacím systémem.

Monitoring výtahů

Pro monitorování spolehlivosti a bezpečnosti provozu výtahu a pro jeho analýzu na dálku používáme aplikaci přístupnou prostřednictvím internetu.

Rekonstrukce výtahů

Nabízíme zvětšení rozměrů výtahové kabiny, zvýšení nosnosti či rozšíření dveří, ale také odstranění bezpečnostních rizik a snížení energetické náročnosti pomocí kompletní, nebo částečné rekonstrukce.