Bezpečnost

Chraňte váš bytový dům, nemocnici či kancelářskou budovu před požárem, vytopením či unikajícím plynem. Naše čidla dokáží včas detekovat oheň či závadu a zabránit tím větším škodám na vašem majetku.

Bezpečnost

Čidla a detektory

Umíme toho mnohem víc než jen výtahy. Zajistíme pro vás detekci kouře, vody či plynu zvládneme pomocí čidel sbírat i meteorologická data. Přečtěte si více o tom, z jakých typů čidel můžete vybírat.

Dezinfekce

Vybavte vaše výtahy zařízením UV-Cab, které automaticky dezinfikuje kabiny výtahů od virů a bakterií. Systém bude sám provádět dezinfekci ve vámi stanovený den a čas. U výtahů Beta Control nabízíme také možnost vzdáleného nastavování frekvence dezinfekce podle období.


Nevidíte mezi nabízenými možnostmi řešení vhodné pro vaši nemovitost? Rádi s vámi vše probereme a nabídneme vám individuální řešení.


Kontaktujte nás

Přístup

Vstup do vašeho domu či výtahu zabezpečíme našimi elektronickými přístupovými systémy s využitím čipů, u nichž lze nastavovat přístupová práva pro jednotlivé uživatele.

Monitoring

Nonstop dohled nad bezpečným a spolehlivým provozem výtahů prostřednictvím našich elektronických aplikací a monitorovacích systémů přístupných přes internet.

Dohled

Náš kamerový systém ochrání váš dům, společné prostory i výtah a vaše sklepní kóje bude hlídat elektronická zabezpečovací jednotka.

Vývoj

Na vývoji v oblasti SW i HW spolupracujeme s firmami po celém světě. Aktuálně se věnujeme především vývoji v oblasti řízení dveří a bezdrátové komunikace.

Centrum služeb

Řešení na míru v oblasti výtahů a eskalátorů i detektorů a čidel. Portál Centrum služeb pro správu a sledování individuálně nastavených služeb.