Čidlo SiWa

SiWa je záplavové čidlo s připojením do bezdrátové globální sítě SIGFOX pro internet věcí (IoT), které kromě hrozby zaplavení hlídá teplotu při nebezpečí zamrznutí, svou polohu (bezpečnostní prvek), testuje spojení do sítě a stav baterie. Lze ho využít na chatě, v garáži, detašované kanceláři, kdekoliv je v dosahu GSM signál T-Mobile.

Čidlo SiWa

Přidaná hodnota čidel SiWa

Neprodáváme jen produkt, ale také navazující servis a další možnosti využití. V rámci služeb a servisu vám nabízíme:  

  • vzdálenou kontrolu funkčnosti čidel
  • vzdálenou kontrolu stavu baterie čidel
  • zkoušku alarmu
  • kontrolu komunikace čidel

Z toho důvodu vám čidla SiWa zaručují výhodný poměr cena/výkon. Významným benefitem je i jednoduché provedení a fakt, že k instalacím čidel nejsou zapotřebí žádné sondy ani kabely. Doporučujeme instalovat čidla v jednotlivých bytech i společných prostorách, jako jsou sklepy, protože vedlejší funkcí čidla je i upozornění na nebezpečí zamrznutí.

Ovládání ze smartphonu či počítače

K instalaci tohoto autonomního bezdrátového čidla nepotřebujete kabely a obejdete se také bez napojení na lokální WiFi. Lze ho spravovat pomocí IoT manažeru v chytrém telefonu či počítači, s jednoduchým a intuitivním ovládacím systémem, snadným nastavením alarmu a správou dat. Díky miniaturizaci komponent se čidlo může pochlubit dlouhodobou výdrží baterie.

Autonomní fungování

Jednoduché provedení, snadné zprovoznění

Dlouhá výdrž baterie

Okamžité varování prostřednictvím volání či SMS

Bezdrátové připojení

Vzdálená správa a monitoring