Rekonstrukce výtahu v bytovém domě v Hradci nad Moravicí

Výtahy

Nový nerezový výtah jsme budovali v bytovém domě na ulici Opavská 197 v Hradci nad Moravicí. Kromě toho jsme však řešili ještě další stavební práce. Přečtěte si, jak jsme si s touto realizací poradili a jaká specifika projektu nás čekala.
Až do nejvyšších pater bez bariér

Při všech projektech klademe velký důraz to, aby realizace splnila veškeré požadavky našich klientů. Hlavním cílem této zakázky bylo vybudování nového bezbariérového výtahu. Abychom tento požadavek splnili, museli jsme kromě výtahu provést také stavební úpravy. V bytovém domě tak vzniklo pět stanic, z toho čtyři v obytných podlažích a jedna stanici na úrovni vstupu.
Nerezový výtah uveze téměř půl tuny

Nově vybudovaný výtah bez strojovny má nosnost 480 kg a sveze se v něm až šest osob. Průchozí kabina s automatickými dveřmi umožňuje obyvatelům domu vstupovat a vystupovat z obou stran. V moderní kabině je navíc kromě ovládacího panelu umístěné také zrcadlo, které celý prostor opticky zvětšuje.   


Došlo i na stavební práce

Kromě vybudování nového výtahu jsme v bytovém domě řešili také stavební úpravy. Podle projekčně technického řešení byl totiž do velké míry omezený prostor pro výtahovou šachtu. Museli jsme proto přistoupit ke stavebním pracím, které byly spojeny s vybudováním nové stanice. Dodali jsme nové radiátory a osvětlení nástupišť a také položili novou dlažbu. 
I náročnější projekt zvládneme bez potíží

Vzhledem ke stavebním úpravám byla tato rekonstrukce náročnější – i přesto jsme si s ní však profesionálně poradili. Celou realizaci, kterou jsme získali díky výhře veřejné zakázky, jsme zhotovili během dvou měsíců a dokončili ji v červnu 2021. 
Líbí se vám naše rekonstrukce bezbariérového výtahu v Hradci nad Moravicí a chtěli byste se pustit do podobné realizace i ve vašem domě? Kontaktujte nás. Náš tým zkušených profesionálů si poradí i s vaším projektem. 


Zdroj fotografií: Beta Control