Nové výtahy v Bystrci. Postarali jsme se jejich o výstavbu

Výtahy

Obyvatelé domů v Laštůvkově ulici v Brně-Bystrci se dočkali nových výtahů. Ve dvou bytových domech, kde dosud výtahy chyběly, jsme vybudovali kompletní konstrukci a usnadnili tak lidem přístup do vyšších pater. Výsledkem jsou kvalitní a odolné výtahy se skleněnou šachtou a šesti stanicemi k nástupu.
Kompletní výstavba nového výtahu

Prvním krokem na místě, kde výtah nikdy nestál a nefungoval, je vybudování ocelové konstrukce, která plní důležitou funkci. Následně jsme zapravili zbývající mezery mezi schodištěm a výtahovou šachtou a až poté přišlo na řadu zasklení celé konstrukce. Při něm jsme využili kvalitní bezpečnostní sklo Connex, které je odolné vůči rozbití a vysypání. Součástí celé konstrukce je také zábradlí, které zajišťuje větší bezpečnost při pohybu na schodech. 


Jakmile byla šachta připravena, mohli jsme se pustit do montáže samotného výtahu, jehož strojovnu jsme postavili nad ocelovou šachtou. Šest stanic nového výtahu je přístupných díky standardním ručním dveřím, které vedou do prostorné kabiny v provedení Deluxo. Ta je vybavena například zrcadlem nebo podsvíceným panelem pro ovládání výtahu.

S výzvami si poradíme!

Před každou stavbou výtahu nepodceňujeme důkladnou přípravu a využíváme naše dlouholeté zkušenosti, které nám v každé další realizaci pomáhají. I díky tomu jsme bez problémů zvládli vybudovat výtahovou šachtu potřebných rozměrů. V případě tohoto typu domu se totiž jednalo o premiéru s takto širokou výtahovou kabinou, která je navíc průchozí. Díky zkušenému projekčnímu týmu jsme si ale poradili i s touto specifickou situací, která na nás v Bystrci čekala, a celou realizaci zvládli za 8 týdnů.
V Laštůvkově ulici jsme nebyli poprvé

Kromě domu číslo 10 a 12 naše výtahy fungují i v několika dalších budovách v Laštůvkově ulici. Právě díky spokojenosti s kvalitní montáží a fungováním výtahů ve vedlejších domech dostal i zadavatel této realizace doporučení na Beta Control jako firmu, na kterou je v oblasti budování výtahů spolehnutí. 

Líbí se vám realizace výtahu v Bystrci a přemýšlíte nad vybudováním nového nebo rekonstrukcí původního výtahu i ve vašem domě? Kontaktujte nás a nechte si poradit s výstavbou výtahu od profesionálů v oboru.


Zdroj fotografií: Beta Control