Reference - čerpací stanice

Adast

Adamovská společnost Adast Systems a.s., výrobce výdejních stojanů pro klasická paliva, LPG, CNG a AdBlue, je naším nejvýznamnějším partnerem v oblasti čerpacích stanic. Spolupracujeme již od roku 1995.

Beta Control je od roku 1997 technickým partnerem (TA – Technical Associate) evropské standardizační organizace IFSF (International Forecourt Standards Forum).

Shell

Se společností Shell Europe spolupracujeme v oblasti IFSF technologií pro čerpací stanice a v oblasti dodávek protokol konvertorů pro připojení výdejních stojanů na IFSF POS.

ČMI

S Českým metrologickým institutem dlouhodobě spolupracujeme na metrologii a certifikaci našich elektronických počítadel dle požadavků OIML.

Lukoil

Se společností Lukoil spolupracujeme v oblasti IFSF technologií pro čerpací stanice.

Orlen

Společnost Orlen CS je obchodním zástupcem společnosti Adast Systems pro Polsko a je také významnou servisní organizací pro sítě čerpacích stanic PKN Orlen.

Unidataz

Firma Unidataz je významným dodavatelem platebních terminálů a řídicích systémů pro čerpací stanice. S firmou Unidataz spolupracujeme na dodávkách technologií pro čerpací stanice, včetně bezobslužných čerpacích stanic.

TST

Se společností TST electronics spolupracujeme na vývoji monitoringu zpětného odsávání par na výdejních stojanech čerpacích stanic. Jsme distributorem produktů TST v ČR.

Flowmont

Se společností FlowMont s.r.o. spolupracujeme na vývoji a výrobě výdejních stojanů pro kapaliny do ostřikovačů.

Chart Ferox

Se společností Chart Ferox, a.s., spolupracujeme na vývoji a výrobě výdejního stojanu pro výdej LNG.