Čerpací stanice - reference

Čerpací stanice

Adast


Adamovská společnost Adast Systems a.s., výrobce výdejních stojanů pro klasická paliva, LPG, CNG a AdBlue, je naším nejvýznamnějším partnerem v oblasti čerpacích stanic. Spolupracujeme již od roku 1995.
IFSF


Beta Control je od roku 1997 technickým partnerem (TA – Technical Associate) evropské standardizační organizace IFSF (International Forecourt Standards Forum).
Shell


Se společností Shell Europe spolupracujeme v oblasti IFSF technologií pro čerpací stanice a v oblasti dodávek protokol konvertorů pro připojení výdejních stojanů na IFSF POS.
ČMI


S Českým metrologickým institutem dlouhodobě spolupracujeme na metrologii a certifikaci našich elektronických počítadel dle požadavků OIML.
LukoilSe společností Lukoil spolupracujeme v oblasti IFSF technologií pro čerpací stanice.
OrlenSpolečnost Orlen CS je obchodním zástupcem společnosti Adast Systems pro Polsko a je také významnou servisní organizací pro sítě čerpacích stanic PKN Orlen.
UnidatazFirma Unidataz je významným dodavatelem platebních terminálů a řídicích systémů pro čerpací stanice. S firmou Unidataz spolupracujeme na dodávkách technologií pro čerpací stanice, včetně bezobslužných čerpacích stanic.
TSTSe společností TST electronics spolupracujeme na vývoji monitoringu zpětného odsávání par na výdejních stojanech čerpacích stanic. Jsme distributorem produktů TST v ČR.
FlowmontSe společností FlowMont s.r.o. spolupracujeme na vývoji a výrobě výdejních stojanů pro kapaliny do ostřikovačů.
Chart Ferox


Se společností Chart Ferox, a.s., spolupracujeme na vývoji a výrobě výdejního stojanu pro výdej LNG.