Jsme zpět z výstavy UNITI EXPO 2024

Aktualita
17. května 2024

V uplynulých dnech jsme se vrátili z prestižního největšího evropského veletrhu systémů, zařízení a produktů pro čerpací stanice a myčky UNITI EXPO, která se koná jednou za dva roky. Jeho pátý ročník se konal v německém Stuttgartu a náš výstavní stánek zde ani letos nechyběl. 


Vystavovali jsme společně s německou firmou Flow Instruments & Engineering GmbH, která je součástí nadnárodní korporace Chart Industries, Inc., s celosvětovým pokrytím a pobočkami v USA, Číně, Austrálii, Velké Británii a Německu. Chart Industries je předním světovým výrobcem špičkových technologických zařízení pro různé aplikace na trzích s čistou energií a průmyslovým plynem včetně jeho zkapalněných forem.


Je nám ctí, že jsme dlouholetým dodavatelem řídicí elektroniky pro výdejní stojany LNG, vyráběných firmou Flow Instrument, které jsou součástí LNG čerpacích stanic. Tyto dodává a staví po celém světě firma Chart Ferox, a.s. se sídlem v Děčíně. Nedávno bylo završeno číslo 100 postavených LNG čerpacích stanic se stojany s naší řídicí elektronikou.


Na stánku jsme společně představili novou generaci výdejních stojanů LNG "Dynaflow 4", byla to světová premiéra a výsledek společného vývojového projektu s kompletně novým řešením mechaniky stojanu a s inovativním řešením řídicí elektroniky stojanu s velkým multimediálním displejem intuitivně provádějícím zákazníka celým procesem plnění LNG. Jedná se o unikátní řešení v celosvětovém kontextu. Výraznou českou stopu na tomto projektu prohloubil i design stojanu, který vytvořil známý český průmyslový designer Martin Tvarůžek, vítěz několika prestižních světových cen Red Dot Design Award.


Již od prvního dne konání výstavy bylo zřejmé, že letošní ročník bude úspěšný. Naše společná expozice přitáhla pozornost mnoha zákazníků, kteří si přišli se zájmem prohlédnout vystavovanou novinku i naše exponáty a měli řadu otázek, týkajících se našich inovativních řešení, produktů a služeb. Potěšilo nás, že jsme zde měli příležitost setkat se také s našimi dlouholetými obchodními partnery z mnoha zemí světa.


Velmi si vážíme pozitivního ohlasu od našich zákazníků, děkujeme, pokud jste k nám na stánek zavítali a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Tým Beta ControlZdroj fotografií: Beta Control