Výtah Brno, ulice Dunajská 11, městská část Starý Lískovec – rekonstrukce

Výtahy

Panelový dům na brněnském sídlišti. Výtah, který už potřeboval nový kabát. Také máte v domě starý výtah, který už nemusí splňovat bezpečnostní požadavky? Na Dunajské mají na několik let vystaráno. Provedli jsme tady rekonstrukci původního výtahu.Rekonstrukce starého výtahu za nový

Před samotnou rekonstrukcí jsme museli demontovat stávající výtah. Poté přišla na řadu stavba výtahové šachty. V zadání od SBD Družba, u kterého jsme vyhráli výběrové řízení na stavbu výtahu bylo, že šachta bude vyrobena ze sádrovláknitých desek. Jakmile byla šachta hotová, mohli jsme se pustit k samotné montáži výtahu, jehož kabinu jsme vybavili šachetními ručními dveřmi a zrcadlem.

Bezbariérový přístup do domu

Díky rekonstrukci výtahu vznikla jedna nástupní stanice navíc a tak dům získal bezbariérový přístup do objektu ze suterénu. Nespornou výhodou je také to, že se dá výtahem dopravit až do sklepních prostor.


Hladký průběh zajistí důkladná příprava

S každou zakázkou se snažíme eliminovat možné problémy, o kterých víme, že mohou nastat. Toho jsme schopni docílit díky důkladné před realizační přípravě. Neméně důležitá je i souhra celého týmu jako celku. Jen zásluhou toho jsme dokázali celou zakázku zvládnout zrealizovat za pouhých osm týdnů a mohli tak v červenci 2022 předat nový moderní výtah, který pomáhá dopravit obyvatelé domu do celkem 9 podlaží.

Následná servisní péče

S předáním výtahu naše práce nekončí. Samozřejmostí pro naše zákazníky je záruční i pozáruční servis všech provozovaných výtahových systémů, zabezpečení povinných revizních i provozních prohlídek a nepřetržité on-line monitorování výtahu našim servisním týmem.Zaujala vás naše realizace výtahů v Brně a přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním.


Zdroj fotografií: Beta Control