Výměna starého výtahu za nový v panelovém domě na ulici Pod nemocnicí v Brně

Výtahy

Na sklonku roku 2022 jsme zmodernizovali osobní výtah v panelovém domě na ulici Pod nemocnicí v Brně. Pojďte se podívat jakou proměnou prošel nejen výtah, ale také společné prostory domu.


Důkladná příprava je na místě

U bytového družstva, které se stará mimo jiné také o tento dům v brněnských Bohunicích, jsme vyhráli zakázku na modernizaci výtahu na této adrese. Za ne dlouho po tom jsme se pustili do práce a zahájili důkladnou předrealizační přípravu, která spočívala v zaměření výtahu a objednání všech potřebných komponent. Důslednost nám při každé akci usnadní samotnou montáž na místě.


Poradíme si i s rozsáhlými stavebními pracemi

Nejvíce stavebních prací si vyžádal suterén, kde jsme přebudovali původní strojovnu na nové nástupiště.  Díky tomuto kroku lze s výtahem pohodlně sjet až do míst, kde jsou sklepy. Místní zároveň ocení možnost využívat ke vstupu do domu i zadní vchod a přímo odtud použít výtah, což u původního řešení nebylo možné. Šachtu výtahu jsme opláštili sádrovláknitou deskou, do kabiny jsme vsadili automatické dveře a každé nástupiště jsme vybavili novými přivolávači v designu SLIM. Součástí kabiny je také zrcadlo.Celou akci jsme zvládli uskutečnit za 6 týdnů. Výsledkem je bezpečný a pohodlný výtah, který obslouží 9 nástupišť.

Zaujala vás naše realizace výtahů v Brně a přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním.


Zdroj fotografií: Beta Control