Modernizace osobního výtahu v bytovém domě Kuršova 4

Výtahy

V brněnské městské části Bystrc jsme v nedávné době zmodernizovali osobní výtah v osmipodlažním panelovém domě. Jak probíhala realizace výtahu

Šachtu výtahu jsme ponechali v místě, kde byl umístěn původní výtah, což je v těchto typech domů ideální. Zajistíme tím dostatek venkovního světla ve společných prostorech. Opláštění jsme v tomto případě zvolili z materiálu Fermacel s bílou výmalbou. Třídílné dveře výtahu se otvírají automaticky, což je z hlediska používání velmi pohodlné mimo jiné například pro maminky s kočárkem. V neposlední řadě jsme doplnili osvětlením také přístupovou cestu do strojovny výtahu. Při revizních kontrolách výtahu tak technik vstupuje již do osvětlené strojovny.
Obyvatelé domu mají větší výtahovou kabinu

Abychom využili na maximum středový prostor schodiště, rozhodli jsme se zvětšit výtahovou prohlubeň, díky čemuž jsme mohli zvětšit také výtahovou kabinu, což je pro obyvatele domu bezesporu komfortní.Výstavba za pár týdnů

Zakázku se nám podařilo vyhrát ve výběrovém řízení, které si zorganizovalo samotné SVJ. Na nový výtah si nájemníci počkali přibližně dva měsíce. Výsledkem je moderní, spolehlivý výtah, který má celkovou nosnost 600 kg a sveze naráz 8 osob. 

Zaujala vás naše realizace výtahů v Brně a přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním. 


Zdroj fotografií: Beta Control