Částečná rekonstrukce osobního výtahu v bytovém domě ve Veverské Bítýšce

Výtahy

Částečná rekonstrukce výtahu je ideálním řešením v případě, kdy některé části stávajícího výtahu jsou stále funkční, ale zároveň také musí odpovídat požadavkům současných výtahových norem. Díky částečné rekonstrukci ušetří dům nemalé náklady a také jde o poměrně rychlé řešení.


Průběh stavebních prací

V bytovém domě v ulici Na Bítýškách jsme zachovali výtahovou šachtu, která byla v dobrém stavu a byla postavena ze sádrovláknitých desek. Demontovali jsme původní technologii výtahu, tak že jsme odstranili původní kabinu, dveře a výtahová vodítka a nainstalovali jsme nový trakční výtah.


Rychlé a ekonomické řešení

Součástí výměny výtahu je i kompletní výměna elektroinstalace. Nová kabina nyní nabízí více prostoru a zvládne i vyšší nosnost než byla ta původní. Dveře jsme zvolili s ručním otvíráním, do kabiny umístili zrcadlo a zajistili jsme osvětlení přístupu do strojovny, která se v tomto domě nachází nahoře ve střešních prostorách.Najdeme ideální řešení i pro Váš dům

Zaujala vás naše realizace výtahů v okolí Brna a přemýšlíte o vybudování nového nebo rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si rád poradí i s vaším zadáním.

Zdroj fotografií: Beta Control