Rekonstrukce výtahu v domě na ul. U Hřiště v Brně

Výtahy

Nedílnou součástí rekonstrukcí obytných budov bývá modernizace výtahové technologie. Podívejte se, jak taková rekonstrukce výtahu proběhla v domě na ulici U Hřiště v Brně. Čím byla tato realizace specifická? Za jak dlouho lze nové řešení výtahu zrealizovat? To vše se dozvíte v našem článku.
Efektivní využití prostorových možností

Hlavním cílem této zakázky bylo co nejefektivnější využití prostorových možností stávajících výtahových šachet. Projekt byl specifický tím, že jsme zde postavili nástupní spodní stanici probouráním do původní strojovny. Získali jsme tak o stanici navíc v suterénu. Díky tomu obyvatelé domu mohou sjet výtahem až na úroveň, kde je umístěn zadní vchod a přístup ke sklepům. 

Nezbytné bezbariérové řešení 

Vybudováním suterénního nástupiště jsme dosáhli bezbariérového přístupu do výtahu. Díky rekonstrukci se také podařilo zvětšit výtah zhruba o polovinu. Původní výtah byl o dost menší, a to jak plochou, tak nosností. Nově vybudovaný výtah má o 10 cm širší dveře a vejde se do něj až 7 osob o váze 525 kg.
Kvalitní příprava jako základ každého úspěšného projektu 

Žádná výzva pro nás není překážkou. Díky letitým zkušenostem jsme vždy předem připraveni na výzvy, které mohou během realizací nastat, a již dopředu víme, co lze od každého projektu očekávat. Na většinu potenciálních problémů myslíme už v rámci předrealizační přípravy, díky čemuž i tento projekt proběhl standardním způsobem, bez žádných větších problémů.

Projekt hotový za pouhé dva měsíce

Náš zkušený a sehraný tým dokázal tuto zakázku, kterou jsme získali díky doporučení, zrealizovat za pouhé dva měsíce. Realizace byla dokončená v dubnu roku 2021.

Zajímají vás realizace výtahů v Brně a přemýšlíte nad vybudováním nového, nebo uvažujete o rekonstrukci původního výtahu i ve vašem domě? Neváhejte nás kontaktovat. Naši profesionálové s mnohaletými zkušenostmi budou věnovat vašemu projektu prvotřídní péči tak, aby výsledné řešení bylo pro váš dům co nejvýhodnější. 


Zdroj fotografií: Beta Control