Obyvatelé bytových domů na Prostějovské se nově svezou výtahy

Výtahy

Vybudovat výtah tam, kde nikdy nebyl? Pro náš tým profesionálů žádný problém. Obyvatelé třech bytových domů na ulici Prostějovská v Brně se tak dočkali nových výtahů, které je svezou až do 5. patra. Jak tentokrát realizace probíhala? Dozvíte se v následujícím článku.  Obyvatelé domů na Prostějovské se dočkali nových výtahů. Pohodlně se svezou až do 5. patra. 

Místo bylo potřeba na výtahy připravit

Vzhledem k tomu, že v bytových domech na Prostějovské výtahy nikdy nebyly, čekaly na náš tým další práce spojené s úpravou prostoru pro instalaci třech nových výtahů. Naši pracovníci jsou ale díky precizní přípravě na vše nachystaní, a tak se mohli pustit do budování prohlubní pro nové výtahy. 

Instalace výtahů se samozřejmě neobešla bez nových výtahových šachet, které jsou opláštěné fermacellem. Jedná se o velmi odolný sádrovláknitý materiál, který má protipožární, izolační a pevnostní vlastnosti. 

Nové výtahy jsou průchozí

Bytové domy jsou průchozí z obou stran z různých výškových úrovní, proto bylo potřeba tomu přizpůsobit i výtahy. Obyvatelé domů tak mohou do nových výtahů nastoupit ze dvou stran, protože jejich kabiny jsou rovněž průchozí.

Až do pátého patra se pohodlně a rychle sveze až 7 osob a celková nosnost výtahu činí 525 kg. Uvnitř kabiny červené barvy mohou cestující sledovat na moderním digitálním displeji, v kterém patře se zrovna nachází. Naproti displeje je umístěné zrcadlo a kompletní design výtahové kabiny si zákazník zvolil z naší nabídky. Výtahy v bytových domech jsou průchozí a cestující mohou uvnitř díky digitálnímu displeji sledovat, v jakém patře se zrovna nachází.

Za 3 měsíce bylo hotovo

Zakázku jsme získali ve výběrovém řízení. Díky tomu, že byla realizace třech nových výtahů standardní a obešla se bez větších komplikací, byl náš tým s prací hotový za 3 měsíce

Zaujala vás realizace výtahů v domech na Prostějovské? Plánujete rekonstrukci výtahu či instalaci nového výtahu ve vaší budově? Neváhejte nás kontaktovat. Ať jsou vaše požadavky jakékoliv, náš tým profesionálních pracovníků dovede projekt k vaší spokojenosti. 


Zdroj fotografií: Beta Control