Nový výtah v paneláku v brněnské ulici Souhrady

Výtahy

Mohlo by se zdát, že na budování výtahu v panelovém domě není nic zajímavého. Panelák v brněnské ulici Souhrady je ale důkazem, že lze výtah vybudovat efektivně a aby sloužil obyvatelům co nejlépe. A usnadnil bezbariérový přístup nebo cestu ke sklepům v suterénu.
Společenství vlastníků v panelovém domě v ulici Souhrady vybralo ve výběrovém řízení pro rekonstrukci výtahu naši firmu – Beta Control. Z naší strany následovala důkladná předrealizační příprava, která usnadnila samotnou montáž na místě. 
Stejně jako při každé realizaci, také ve výtahu v ulici Souhrady jsme použili kvalitní komponenty a odolné ovládací prvky. Ty obstojí i při častém používání a poslouží dlouho bez nutnosti oprav. V tomto konkrétním případě se jedná o výtahovou kabinu v provedení Deluxo.

Kromě kabiny a standardních ručních dveří jsme se zaměřili i na samotnou konstrukci. Při rekonstrukci výtahu v panelovém domě jsme pro opláštění šachty výtahu využili kombinaci Fermacellu a bezpečnostního skla, které zajišťuje větší odolnost vůči roztříštění.