Dodávka výtahu a výtahové šachty opláštěné bezpečnostním sklem do bytového domu na ul. Měříčkova v Brně

Výtahy

Podívejte se, jak probíhala naše realizace výtahu a výtahové šachty opláštěné bezpečnostním sklem v bytovém domě na ul. Měříčkova 54 v Brně.
Půdní nástavby se stávají hitem současnosti

Budování střešních nástaveb se v poslední době stává velmi oblíbenou možností, jak  uspokojit zvýšenou poptávku po nájemních bytech a zhodnotit tak celé urbanizované území. V rámci projektu revitalizace bytového domu na ulici Měříčkova 54 v Brně proběhla i naše realizace výtahu a prosklené výtahové šachty opláštěné bezpečnostním sklem.
Maximální využití nejmodernějších výrobních technologií

V rámci realizace výtahů a kabin maximálně využíváme nejmodernější výrobní technologie. Tato zakázka byla specifická tím, že jsme výtahovou šachtu montovali až na místě a místo tradičních nosných lan pro výtah jsme použili nosné ploché pásy v kombinaci s bezpřevodovým pohonem značky Ziehl Abegg. Ve spolupráci s firmou Ziehl Abegg tak došlo k první realizaci výtahu v ČR, kde byl tento nový pohon nasazen.
Sedm stanic nového výtahu, do kterého se vejdou maximálně čtyři osoby o nosnosti 300 kg, jsou přístupné díky standardním ručním dveřím.Kabinu výtahu jsme navrhli a vyrobili podle nejmodernějších trendů, tak aby esteticky vyhovovala přání našeho klienta.

Hotovou zakázku, kterou jsme získali díky stavební firmě, která zde prováděla střešní nástavbu, se nám podařilo odevzdat během dvou měsíců. Dokončená byla v dubnu 2021.
Líbí se vám realizace výtahů v Brně a přemýšlíte nad vybudováním nového nebo rekonstrukcí původního výtahu i ve vašem domě? Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, neváhejte nás kontaktovat. Náš zkušený tým profesionálů v oboru si i s vaším zadáním rád poradí.


Zdroj fotografií: Beta Control