PORUCHY VÝTAHŮ - VYPROŠTĚNÍ OSOB: +420 733 610 314  |

Menu

Internetové serverové aplikace

Specializujeme se také na vývoj, údržbu a správu softwarových aplikací běžících na serveru. Tyto aplikace jsou určeny pro sběr a poskytování dat.
Struktura přijímaných dat, jejich filtrace a ukládání do databáze a případné interakce s jinými systémy jsou předmětem specifikace zakázky stejně jako struktura poskytovaných dat a způsob jejich poskytování a zobrazení.

SBĚR DAT Z INTELIGENTNÍCH BUDOV

Aplikace Kk-Webrman, kterou jsme vyvinuli pro použití ve vlastních produktech, je primárně určená pro sběr a poskytování dat z inteligentních budov. Zahrnuje sběr dat ze všech subsystémů instalovaných v budovách - zejména z výtahů, dále pak z přístupového systému, zabezpečovacího a monitorovacího systému atd.
Aplikace nejen že filtruje a ukládá data přijímaná z komunikačních bran domů, ale také pro určitá data vyhlašuje alarmy, které přeposílá na předem definované adresy či prostřednictvím sms na mobilní telefonní čísla. Zároveň aplikace umožňuje oprávněným uživatelům nahlížet do databáze s parametrizacemi výběru událostí či dat.

 

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Technická podpora Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz