PORUCHY VÝTAHŮ - VYPROŠTĚNÍ OSOB: +420 733 610 314  |

Menu

Reference výtahy

Venkovní hotelový výtah, kterého si na první pohled nevšimnete

I venkovní výtah může vypadat stylově a do prostředí zapadnout. A přitom dobře sloužit. Důkazem je například evakuační výtah, jehož stavbu jsme realizovali v hotelu Olberg v Olomučanech u Blanska. I když se jedná o venkovní přístavbu k již fungujícímu hotelu, na první pohled nejsou stavební úpravy znát.

Číst dál...

Výtah s prosklenou šachtou, kterou proudí světlo

Když jsme vysoutěžili veřejnou zakázku městské části Brno-Nový Lískovec, počítali jsme výzvou v podobě křivých schodišťových ramen. Díky mnohaletým zkušenostem a důkladné přípravě jsme si ale poradili i s touto situací a ve dvou panelových domech v ulici Kamínky v Brně vybudovali nové výtahy.

Číst dál...

V bytovém domě na Křenové mají prosklený výtah

Výtah si zaslouží i domy, ve kterých se s jejich budováním při stavbě nepočítalo. Příkladem je bytový dům v ulici Křenová v Brně, kde jsme po vítězství ve výběrovém řízení vybudovali za 8 týdnů nový výtah.

Číst dál...

Skleněný venkovní výtah v domě v Šumavské ulici

Dokonce i v domech, kde při jejich stavbě nepočítali s vybudováním výtahu, lze prostorný a bezpečný výtah postavit. Pokud totiž v budově není dostatek prostoru, nabízí se jednoduché řešení – postavit výtah z venkovní strany budovy. Taková situace nastala také v ulici Šumavská v Brně.

Číst dál...

Nové výtahy v Bystrci. Postarali jsme se jejich o výstavbu

Obyvatelé domů v Laštůvkově ulici v Brně-Bystrci se dočkali nových výtahů. Ve dvou bytových domech, kde dosud výtahy chyběly, jsme vybudovali kompletní konstrukci a usnadnili tak lidem přístup do vyšších pater. Výsledkem jsou kvalitní a odolné výtahy se skleněnou šachtou a šesti stanicemi k nástupu.

Číst dál...

Nový výtah v paneláku v brněnské ulici Souhrady

Mohlo by se zdát, že na budování výtahu v panelovém domě není nic zajímavého. Panelák v brněnské ulici Souhrady je ale důkazem, že lze výtah vybudovat efektivně a aby sloužil obyvatelům co nejlépe. A usnadnil cestu ke sklepům v suterénu.

Číst dál...

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Technická podpora Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz